Oferty pracy

Specjalista ds. kontaktu z Klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu MS Office Excel – w stopniu średnim,
  • obsługa MS Office Word,
  • umiejętność tworzenia pism urzędowych, umów, wniosków i ofert,
  • otwartość na współpracę z Klientem, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe projekty i zadania,
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami zewnętrznymi Spółki, a w szczególności:
    • sporządzanie dokumentacji wynikającej z realizacji zawartych umów,
    • kontakt telefoniczny/mailowy w zakresie wymiany danych i ich poprawności,
    • kontakt  w zakresie organizowanych przetargów na rynku wierzytelności,
    • przygotowywanie ofert i wymaganej dokumentacji przetargowej,
  • Sporządzanie korespondencji do organów administracji publicznej, monitorowanie odpowiedzi,
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych,
  • Koordynowanie przepływu danych/informacji operacyjnych pomiędzy jednostkami Spółki,
  • Realizacja zleceń otrzymanych od jednostek wewnętrznych Spółki.
  • Współpraca z archiwum zewnętrznym.

        Oferujemy:

        • Pracę w nowym rozwijającym się zespole,
        • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
        • Samodzielność w realizacji zadań z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,
        • Pracę w przyjaznej atmosferze.
        • Rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia w gronie profesjonalistów,
        • Dostęp do pakietów medycznych,
        • Wynagrodzenie: 3500 – 4500 zł brutto.

          Nie zwlekaj. Aplikuj na stanowisko i dołącz do Zespołu

          praca@axfina.pl

          Raport S.A. Biuro Organizacyjne
          ul. Andersa 22
          75-015 Koszalin

          Raport S.A. jest jednym z czołowych podmiotów branży windykacyjnej w Polsce cechującym się dużą innowacyjnością i dynamiką rozwoju. Istnieje na rynku od 2001 roku.

          Pracujemy z zespołem ludzi, obdarzonych nieprzeciętą inteligencją oraz pasją. Wspólnie tworzymy  przyjazne środowisko  pracy, w którym każdy, kto zechce znajdzie możliwość zawodowej realizacji. Dbamy o miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy. Zatrudniamy ponad 110 osób i nadal się rozwijamy.

          Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie?

          Dołącz do Nas!

          Zadbamy o rozwój Twoich kompetencji, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą, organizując szkolenia wstępne i rozwojowe oraz zapraszając Cię do zespołów projektowych. Naszą współpracę dopełni, przyjazna atmosfera oraz chwile relaksu w trakcie organizowanych wyjazdów integracyjno-szkoleniowych.

          W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji niezbędne jest udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w CV.
          Poniższą zgodę należy dodać do CV:

          Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV oraz ewentualnych załącznikach przez Administratora, którym jest Raport S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16A zarejestrowanej w Sądzie Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 192029, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procedury rekrutacji przez Administratora, w tym ewentualnej przyszłej rekrutacji prowadzonej przez Administratora oraz w celu ewentualnego przeprowadzenia procesu zatrudnienia. Niniejsza zgoda została udzielona w sposób dobrowolny i oświadczam że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o pracę (dostępne na stronie internetowej: www.axfina.pl/kariera).

          Klauzula informacyjna dotyczącą danych osobowych dla osób ubiegających się o pracę w Raport S.A.

          Pobierz